WikiEnx.com

Larisa Ilchenko: biografija i karijera

Larisa Ilchenko - legendarni ruski plivač. To je jedan od najvažnijih ukrašenih i najpopularnijih sportaša Ruske Federacije.

Larisa Ilchenko: biografija

Legendarni plivač rođen u jesen 1988. godine u gradu Volgograd. Od malih nogu bilo je jasno da će ona biti sportaš, jer je odrastao vrlo aktivno dijete. Roditelji budućeg olimpijskog prvaka već u dobi od četiri godine i dao joj plivati. Nakon toga Larisa Ilchenko, plivanje za koji je smisao života, na studij u sportskoj školi, gdje će biti prvi trener Aleksandar Ivanov.

U 2003. godini, djevojka poslana na sportskom natjecanju i osvaja svoju prvu veliku nagradu. Iste godine, postala stranka ruskog prvenstva među juniorima i osvajanje medalje.

U četrnaest godina stara djevojka je već majstor sporta, što ukazuje da su plivači potencijal. Dvije godine kasnije, kada je imala samo šesnaest godina, postao je majstor sporta međunarodne klase i osvaja Svjetsko prvenstvo u Dubaiju. Općenito je prihvaćeno da je nakon ove pobjede, započeo je svoju profesionalnu karijeru djevojku. U stvari, to je počeo malo ranije.

Larisa Ilchenko

profesionalna karijera

U 2004. godini, Larisa Ilchenko fotografije koje možete vidjeti u članku, dobio je zlatnu medalju za pobjedu u releju na državnom prvenstvu. Kasnije, ona će podnijeti naslov ruskog prvaka u plivanju u otvorenim vodama.

U 2005. godini, plivač ponovno uspješno sudjeluje u prvenstvu Rusije, ali je glavni uspjeh postaje Svjetskog kupa pobjeda u Montrealu.

Malo što se očekivalo, ali 2006 ispostavilo nevjerojatno uspješan za Ilchenko. Ona je bila u mogućnosti osvojiti dvije zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu u Napulju. Osvojio je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Mađarskoj, on je uspio postati vlasnik zlata u ruskom prvenstvu. Još jedan uspjeh u 2006 - postao najbolji sportaš plivač planet u otvorenim vodama. Tijekom sljedeće dvije godine, ponovno će primiti ovu nagradu.

U 2007. godini Larisa Ilchenko opet pobijedi na Svjetskom prvenstvu u Melbourneu i osvojio samo dva zlatna: prvi - na udaljenosti od pet kilometara, drugi - na udaljenosti od desetak kilometara. U prvenstvu zemlje to još jednom osvojiti nekoliko medalja i jednu broncu.

2008 će biti vrlo zauzet godina za mlade sportaše, prvenstveno zbog Olimpijskih igara u Pekingu. Uz Olimpijske igre djevojka od dvadeset i osvaja dvije zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu u Sevilli, a srebrnu medalju na državnom prvenstvu i zlato na Svjetskom kupu.

Larisa Ilchenko fotografije

Olimpijske igre

U vrijeme Larissa natjecanja bilo je samo dvadeset godina. Zatim Ilchenko je bio jedan od najjačih plivača na svijetu. S obzirom na njegovu učinkovitost u posljednjih nekoliko godina, Internet je bio jedan od glavnih kandidata za pobjedu u dugoj vodi. Na kraju što se dogodilo, na udaljenosti od desetak kilometara Larissa osvojio zlatnu medalju. Nakon što je primio nagradu, ona je postala prvi ruski sportaš koji je to učinio.

Za uspješno ponašanje Olimpijada Ilchenko osvojio državnu nagradu - Redoslijed prijateljstva.

Nakon ljetnih igara postala je živa legenda ruske navigaciju. Malo je uspio postići te visine, koji je osvojio plivač na dvadeset godina.

Važno je napomenuti da u narednoj godini sportaša opet otišao na Svjetsko prvenstvo, ali je uspio osvojiti samo srebro. Svjetsko prvenstvo održano u Rimu.

Larisa Ilchenko plivanje

Osobni život legendarnog sportaša

U 2012. godini, Larisa Ilchenko udala plivač Sergej Perunina. Sergej je osvojio srebro na Svjetskom prvenstvu 2010. i zlata u kontinentalnom natjecanju u Budimpešti. Mladići su poznati još od devet godina, ali nikada ne sumnja da je njihova sudbina može spojiti.

U 2009. godini, sportaši počeli hodati, i to je trajalo sve do 2012. godine, kada je odlučeno da se legalizuje brak. Svečana manifestacija održana je u kasno ljeto. Odmah nakon vjenčanja, sportaši išli na izlet na Dominikanskoj Republici. Put je bio dar za prijatelja, koji Larisa pamti nježno do današnjeg dana.

Nakon vjenčanja, Larisa Ilchenko rodila kćer. Djevojka po imenu Mary, a ona je bila prvo dijete u obitelji kupača.

Obitelj živi u rodnoj Volgograd. Larisa i Sergey se zalaže za obuku mladih sportaša u jednoj od lokalnih sportskih sadržaja.

Larisa Ilchenko biografija

Nagrade i dostignuća sportašica

Unatoč svojoj mladosti, Larisa Ilchenko uspio osvojiti brojne nagrade. Njezina kolekcija je ne samo medalje s natjecanja, ali i puno osobne nagrade. Prema mnogim sportskim analitičara i statističara, ona je postala jedna od najuspješnijih dvadeset i prvom stoljeću.

U povijesti Ruske Federacije to je jedini plivač koji je uspio osvojiti osam puta na svjetskom prvenstvu. Možda ovaj lik ćemo morati povećati, ali dvadeset i dvije godine, djevojčica počela imati zdravstvenih problema koji su prisiljeni da se zaustavi izvođenje na profesionalnoj razini. Unatoč tome, Ilchenko dao kupanje gotovo osamnaest godina, i to je vrijedan poštovanja i hvale.

Plivač je višestruki dobitnik i medalja za državnu razinu natjecanja: olimpijski prvak u 2008, višestruki dobitnik svjetska i europska prvenstva.

Među državnih nagrada može istaknuti gore spomenuti Red prijateljstva, dobivenih nakon Pekinga.

Najvažnije postignuće njegove Larisa kaže da joj je ime Turnir kupanje u otvorenim vodama i dobio ime.

Ne možete zanemariti činjenicu da je djevojka od 16 godina postao je poštovan majstor sporta Ruske Federacije.

Larisa Ilchenko u braku

Kratak opis osobe

Larisa Ilchenko - jedan od najuspješnijih plivača u povijesti post-sovjetske Rusije. Karijeru započeo rano, ali zbog ozljeda ga je prisiljen obustaviti. Ona je brižna majka i supruga. Navedene u klubu CSKA rad i povremeno nastupa na natjecanjima grad, regionalnoj i državnoj razini.

Hvala za tvoj uspjeh djevojke izražava svoju prvu trener Aleksandar Ivanov i Vladimir Zakharov, koji radi s njom u posljednjih mnogo godina.

Larisa Ilchenko provrt

zaključak

Općenito, takva karijera može samo zavidjeti, jer nije svatko postiže takav uspjeh u životu, koji je napravio Larissa Ilchenko dvadeset i osam godina.

Olimpijski prvak san je da jednog dana otvoriti svoj sportski školu u kojoj bi odrastu pravi prvaci.

Legendarni sportaš je idol milijunima, ne samo u rodnoj Volgograd, ali i diljem svijeta. Larissa želi napisati knjigu u kojoj on želi reći o njihovom načinu života.