WikiEnx.com

Kudryavtseva Yana Alekseevna: biografija i evidencije

Yana Kudryavtseva Alekseevna je najsavršeniji mladi prvak u svjetskim natjecanjima u gimnastici. Djevojka rođena je u sportskom okruženju, jer je njezin otac - poznati plivač, osvojio prvenstvo Olimpijskih igara 1992. godine. Obitelj je živjela u Moskvi.

karijera skinuti

Vrlo rano sam počeo da značajan napredak Kudryavtseva Yana Alekseevna. Biografija je povezana s ozbiljnom sportu, počevši od 2008. godine, kada su dobiveni pobjeda u junior turnira. Ako se takav događaj dogodio na teritoriju Dmitrovu tijekom 2009. godine, ona se natjecala u Samara u 2011. godini, kao iu Kazan (2012).

Kudryavtseva Yana AlekseevnaSezona, kad nastupa na natjecanjima, postao je prvi u 2011. godini. Tada je cijenjeni je talent koji je pokazao Kudryavtseva Yana Alekseevna. Smatrao je međunarodno natjecanje za juniore. U isto vrijeme, natjecanje je trajalo Grand Prix.

Yana Kudryavtseva pobijedila u vodećim redovima reprezentacije. Odličan posao je učinjeno prema njoj kao i sa klubovima i obruč. Junior Cup je osvojio. U Pesaro stekao svjetsko vodstvo Kudryavtseva Yana Alekseevna. Njezina karijera razvija se naglo.

2012 donio pobjedu u europskim natjecanjima za juniore. Suci srca podmitio savršeno izvršava svoje nastupe loptu. Kudryavtseva Yana Alekseevna dobila „zlato”, kao rezultat all-round tima.

brzi razvoj

Od tada postići to samo umnožava. U konkurenciji odraslih ide Kudryavtseva Yana Alekseevna. Sportska karijera u kategoriji seniora počinje s turnira u 2013. godini, na međunarodnoj razini, što se događa u ruskom glavnom gradu. Naknadno turneja održana na području Holon. Osvojio je sve okolo sa sjajem kao i natjecanje s klubovima, izvađen „brončanom”, zahvaljujući radu s loptom, ona graciozno nositi s obruč.

Kudryavtseva Yana Alekseevna tada postaje koji su uključeni u Svjetskom kupu održanom na području Sofije. Dao joj je prvo mjesto u svim pravcima događaja. Unatoč činjenici da je njezin početni sezone, djevojka prvi nadmašio konkurente u ovoj fazi na uzlet karijere. Uz sjaj osvojili vodstva u obruč, i ona je nosila s opremom za vježbanje, dobio je „bronca” za obavljanje vrpce.

Kad je Svjetsko prvenstvo održano na području Minsku, kada je primljena na jednom drugom pobjedom u svi-okolo, „zlato” za njegov rad s loptom, a drugi - s vrpcom i klubovima.

Yana Kudryavtseva

rekord

Sljedeća faza svoje karijere, donesen u Beču, kada je osvojio „zlato” Yana Kudryavtseva. Fotografije pokazuju što graciozan djevojka, ali koliko je to upornost i trud! Ispunjavanje izvedbe s loptom, to zaradio 19 bodova na obnovljeno sustav ocjenjivanja, koji je u to vrijeme bio rekord. Fenomenalna djevojka je, kada je osvojio status prvaka Europe. Samo 15 godina, a već takve rezultate!

U prvom finalu Svjetskog kupa u St. Petersburgu in 2013. treće mjesto u svi-okolo je dobila prvo mjesto za rad s loptom, a drugi - s buzdovanom i obavljanje trakom.

Yana Kudryavtseva fotografija

Pobjeda, unatoč svemu

Kolovoz ove godine donio debi u Kijevu u okviru Svjetskog prvenstva. Bilo je nekih tehničkih smetnji. Nekoliko puta je glazba bila isključena, tako da je nastup morao početi iznova. No, unatoč svemu, ona je pobjednik, a bio je rezultat 18.5.

Također prvenstvo je proizveden u radu s klubovima, na drugu poziciju - sa obruč, kao i za rad s loptom. Kada je konačno cijele godine, koje je provedeno u pojedinom modu, djevojka je osvojio. Ovaj uspjeh uzdiže na status većine mladih gimnastičara, osvojio je savršeno vodstvo u svijetu u posljednjih 15 godina.

Kudryavtseva Yana Alekseevna karijera

Osvajanje Istoka

Tada su događaji iz njezina života odvija u Japanu, gdje je bio član kluba prvenstva Aeon kupa. Nastupala je kao grupa, natječući se u ime udruge „Gazproma”. Ona i njezini kolege u reprezentaciji postali vođe ekipnoj konkurenciji, ispred Bjelorusije i Ukrajine. Kada je pojedinac sve okolo, Kudryavtseva osvojio „zlato”.

Sljedeće 2014 se ponovo vraća djevojku u Moskvu na sudjelovanje u jednom od Grand Prix turnira. On donosi treće mjesto za sve oko sebe, a drugi - za rad s buzdovanom i obruč. Gimnastičarka može postići velike rezultate, ako priprema i bolje, ali i dalje ostaje u prva tri.

Mnogo bolje su stvari u Thiers, gdje je proizveden prvenstvo u svim kategorijama, osim s buzdovanom. Tamo je osvojio drugo mjesto. Četiri zlatne medalje su dobiveni u Stuttgartu. Nakon što se u holonski Grand Prix, osvojila dva prva mjesta, jedno drugo i „broncu”. Na praćenja posjeta u Pesaro je uspio pobijediti u svim kategorijama.

Kudryavtseva Yana Alekseevna sportska karijera

nepromjenjiv prvak

Travnja 2014 postao prvi period prvenstva Rusije u Penza. Pojedinačnog višeboja potpuno podvrgnuti ga. Nakon što se u Corbeil-essonnes i Taškentu, to je druga, iza samo njegov zemljak Margarita Mamun. Kad se održava sljedeće korake na području Sofije i Minsku, djevojka je uspjela osvojiti pobjedu.

Jubilej trideset Europski kup trijumf donio ulogu apsolutnog lidera. Kazan i konačna faza međunarodnog kupa postao je razdoblje dobivanja četiri zlatne medalje i jednu srebrnu.

2014 World Cup, tim je sve oko počela u Izraelu, u kojem su sudionici iz Rusije postala pobjednika. Kudryavtsev apsolutno kvalificirana u svim finalima. Kategorije buzdovan, obruč, lopta je donio prvo mjesto, ali traka - drugi. To je također vrlo uspješno razdoblje, što je ponovno osvojio status apsolutnog šampiona u pojedincu sve oko sebe.

Na kraju natjecanja Yana primila posebnu nagradu ponudio za tvrtke Longines elegancije. Belle je imao priliku postati dobitnik nagrade „Srebrni Doe.”

Najznačajnije dostignuće

Popis Records ova krhka i nježna djevojka je upečatljiv:

• Ona je postala najmlađi gimnastičar, osvojio apsolutnu svjetsko prvenstvo u 15 godina.

• to također spada u pobjedničkom status u pojedinačnog višeboja debi sezoni.

• To je bio prvi, koji je dobio 19 bodova od 20 za ocjenjivanje novu shemu na Europskom prvenstvu 2013. godine.

• Na prvim europskim igrama u Bakuu je osnovana rekord za najviše prvih mjesta.

Kudryavtseva Yana Alekseevna Biografija

Ritmička gimnastika - nevjerojatna umjetnost. Kada pogledamo kako su graciozan, vitke sportaši, čini se da su sve vježbe, visoki ljuljačke, nevjerojatno fleksibilnost s obzirom na njih lako.

Međutim, takav uspjeh postižu napornim radom. Yana Kudryavtseva već u vrlo ranoj dobi postignut visok uspjeh, osvojili Europu i Aziju. Tvrdoglavosti ova djevojka biti zavidjeli, a svi njegovi uspjesi zaslužuju najveće poštovanje.